Tryfonova M.D.
  • главная
  • статьи
  • Найефективніші spa-процедури від ERICSON LABORATOIRE

Найефективніші spa-процедури від ERICSON LABORATOIRE

Перетинаючи певний віковий етап, процеси метаболізму в організмі сповільнюються, що призводить до порушення обміну речовин, надмірного накопичення жирових відкладень, целюліту, втрати пружності шкіри, набряклості та вікової пігментації. З віковою перебудовою гормонального фону целюліт починає розвиватися ще активніше, що призводить до потовщення шкіри. Лікування даного «вікового» типу целюліту потребує більш комплексного, глибокого та цілеспрямованого підходу.

Унікальний догляд X50 Body Matrix – це програма інтенсивного омолодження шкіри та корекції фігури, спрямована на вирішення цих проблем в anti-age терапії, які неминуче виникають у певному віці або після народження дитини.

Якщо Ви збираєтеся на відпочинок - то Вам перед поїздкою безсумнівно потрібна програма Enzymacid. Нова інноваційна процедура Enzymacid Body є унікальною в галузі дермо-косметології для тіла, оскільки поєднує в собі 3 технології ексфоліації – механічну, хімічну та ферментативну. Курс із 4-5 процедур прибере небажану пігментацію на тілі назавжди. А якщо Ви готуєте своє тіло до виходу – ми рекомендуємо цей пілінг за 2-3 дні до важливої події у Вашому житті.

Вже після першої процедури Ви отримаєте оксамитову та гарну шкіру.

Програма для схуднення Osmo-thermy заснована на принципі відновлення осмотичного балансу, ремінералізації шкіри та ароматерапії. Комплексний догляд поєднує в собі техніки ексфоліації та глибокого чищення шкіри з тривалим термообгортанням, збагаченим морськими солями, екстрактами пелюсток квітів та фруктів.

Осмотичний ефект уможливлює роботу над «застійними» ділянками тіла. Завдяки активному очищенню шкіри від токсинів, процес осмосу дозволяє ефективно боротися із зайвою вагою і є прекрасним початком курсу процедур схуднення. Цей феномен працює не лише над детоксифікацією шкіри, а й над розгладжуванням її поверхні та покращенням її якості та структури.

Справжнє лікування мікро- та макро- елементами, процедура Osmo-thermy допомагає відновити оптимальний рівень насичення шкіри мінеральними сполуками у глибині тканин. Для нормалізації балансу між духом і тілом, у цьому догляді використовуються різні ефірні олії, що володіють антицелюлітними, дренуючими і розслаблюючими властивостями.

Усі без винятку жінки стурбовані проблемою втрати тонусу шкіри та появою целюліту, пов'язаного з порушенням мікроциркуляції та лімфатичного відтоку. Сучасне життя, яке супроводжується сидячою офісною роботою, недоліком фізичного навантаження, неправильним харчуванням, щоденним стресом та шкідливими звичками, посилює ризик розвитку целюліту.

Для пошуку комплексного та багатоцільового рішення лікування целюліту та підтримки ліфтингу шкіри необхідно повернутися до витоків та причин його формування, і саме до появи клітин, що накопичують та виробляють жири – адипоцитів. Зрілі жирові клітини або адипоцити, що утворюють жирову тканину, формуються із преадипоцитів у результаті прогресивного накопичення жиру. Результати останніх досліджень показали, що передадипоцити здатні генерувати колаген 1 типу, тоді як диференційовані адипоцити втрачають здатність до його синтезу. Однак чи можливо змінити функціональну активність адипоцитів так, щоб їх функція зберігання енергії (ліпогенез) була переорієнтована на синтез білків колагену?

Еріксон Лабораторія представляє нову революційну програму Genetic Slim, мета якої не просто виведення зайвого жиру, а переналаштування жирових клітин на вироблення колагену завдяки зміні природи адипоцитів. Такий ефект «адіпо-реверсу» дозволяє вирішити дві проблеми – схуднення та ліфтинг – за допомогою діяльності однієї й тієї ж клітини. Таким чином, «стара» проблема целюліту та підтяжки шкіри вирішується одним інноваційним оригінальним способом. Ідеально поєднується із процедурою EMTONE.

Усі СПА-процедури краще поєднувати з гідромасажем. У нашій клініці представлені ванни UNBESCHEIDEN.

Кожне покоління сім'ї Unbescheiden, переймаючи естафету, підтримує традиції з виробництва високоякісних апаратів для санаторно-курортних установ, спа-, велнес-індустрії та лікувально-профілактичних організацій. Відмінні якості, функціональність та оригінальний стиль цього обладнання цінуються у всьому світі. Ми знаємо, як виглядає найкращий гідромасаж у місті.

Просмотры: 0 12 декабря 2021
Вернуться к статьям
Tryfonova M.D.