Tryfonova M.D.
  • главная
  • статьи
  • Революційні обгортання з миттєвим ефектом

Революційні обгортання з миттєвим ефектом

Революція у світі spa-технологій: це не тільки комфортне обгортання, а й ефективне. Зайві сантиметри просто тануть на очах.

Ми можемо запропонувати нові 4 програми для вашого тіла.

  1. Програма для набрякового целюліту. Поєднання інгридієнтів, що покращують венозний лімфовідтік, стимуляторів ліполізу - надає виражену дренуючу та протинабрякову дію. Ця програма посилює обмінні процеси в жировій тканині і моментально зменшує обсяги оброблюваних зон тіла. Ця програма ідеально підійде тим, хто проходить у нас клініці програму корекції фігури за допомогою COOLSCULPTING. Всі продукти розпаду після активного заморожування миттєво виводяться за допомогою цієї програми.
  2. Програма для фіброзного целюліту. Боротися з проблемами 2 та 3 стадій целюліту. Сприяє зменшенню фіброзу, усуває застійні явища у тканинах. Значно посилює активність ліполізу та забезпечує виведення продуктів розпаду та утилізацію вільних жирних кислот, тим самим призводячи до зменшення об'єму жирових клітин. Ця програма ідеально поєднується з ендосфератерапією, айкун, гідромасажем, та технологій EMTONE.
  3. Програма для підтяжки та ліфтингу шкіри. Ця програма значно покращує якість шкіри, бореться із розтяжками. Ключові інгредієнти препаратів стимулює активність фібробластів, вироблення колагену та еластину. Ця програма є невід'ємною частиною процедури MORPHEUS. Це обгортання можна виконувати як до фракційного ліфтингу, так і після, через 3-12 днів для прискорення загоєння та ліфтингу. Якщо Ви активно займаєтеся корекцією зони плеча, передпліччя і хочете підтягнути шкіру рук — програма ідеально підійде для цієї зони.
  4. Програма для ліполізу жирової тканини в області живота та талії. Ідеально поєднується в один сеанс із технологією COOLSCULPTING та BTL EMSCULPT. Плоский живіт — це просто. Всього лише 30 хв і Ваша талія зменшується на 2-4 см за сеанс.

Всі програми починаються з пілінгу на основі 10-відсоткової гліколевої кислоти. У програму входить активна ампула, яка моментально змінює якість шкіри.

А саме обгортання приносить задоволення та релакс. Рекомендований курс – 8 сеансів.

Усі бандажі одноразові.

До зустрічі у наших клініках!

Просмотры: 0 22 февраля 2022
Вернуться к статьям
Tryfonova M.D.