Tryfonova M.D.
  • главная
  • Про мене

Про мене

У світ естетичної медицини я потрапила у 2008 році. Але реальну любов до естетики шкіри я відчула у 2011 році. Саме тоді я потрапила до найвідомішої клініки La Prairie на стажування (Швейцарія, місто Монтре). Саме там почалася моя історія, це місце має унікальну ексклюзивність, найтоповіші технології і, звичайно, бездоганну якість. І з 2011 року я почала будувати свій світ краси.

Тепер у Києві з моїм ім'ям існує 2 клініки. Це 850 квадратних метрів краси. Особливою родзинкою я вважаю свій проект на Рибальському. Це 2-рівнева клініка, згодом ми відкриємо і 3 рівень. На 620 квадратних метрах ми розмістили 36 апаратів, найкращі технології лазерного світу та світу пластичної хірургії. Цей проект я присвятила своєму натхненникові — доктору Zein Obagi. Елементи синього кольору присутні скрізь (це його улюблений колір), і, звичайно, на всіх вітринах стоїть моя улюблена косметика Zein Obagi.

За всі ці роки я пролетіла тисячі кілометрів, щоб відвідати найкращі клініки світу. За моїми плечима такі клініки: Shawellnes, Chenot Palace, Chenot Merano, центр Гіппократ у Палм-Біч, клініка Chaum у Сеулі та багато інших. І так з кожної поїздки я привозила нові ексклюзивні технології. Ми досі єдина клініка, де стоїть оригінальний пікосекундний лазер picoway. Ми єдині в Україні подужали складний сегмент ринку естетики — лікування гемангіом за допомогою Vbeam Prima. Ми це можемо робити нашим пацієнтам з 3 дні життя та під наркозом. Наша мета - зробити цей світ кращим, а наших пацієнтів щасливими.

А тепер про нашу пластичну хірургію. З 2020 року я почала розвивати її у своєму красивому світі, тому що я досягла своєї стелі в косметології, вже немає технологій, яких у мене немає. Хіба що ми не придбали китайський лазер з Пекіна. Тепер я сміливо крокую в пластичну хірургію. Що нового ми можемо Вам запропонувати? Це унікальна 3D підтяжка шкіри обличчя та тіла за допомогою технології Body Tite та Face Tite. Це HD-ліпосакція (еталонна процедура в Південній та Північній Америці щодо корекції тіла). Це найефективніша методика пересадки волосся та брів. З 2021 року ми починаємо інвестувати в роботизовані методики у пластичній хірургії. У душі я мрійник, мені дуже імпонує ідея Ілона Маска "зробити цей світ трохи краще". Моя інтерпретація - "зробити цей світ трохи здоровішим і красивішим".

Але найбільшим проривом у медицині я вважаю терапію біоідентичними пеллетами. Так у 2019 я пішла на колосальний ризик! Це виклик радянської ендокринології. Це виклик радянської гінекології. Адже у нас досі вважають, що тестостерон — це неминуче облисіння у жінок та чоловіків. Що в результаті? В Україні існує офіційний продукт Biopell, з реєстрацією, з дослідженнями та з тисячами задоволених пацієнтів. За рік в Україні встановили 7000 пелет, навчено 200 лікарів, і найголовніше, ми отримали тисячі задоволених, щасливих пацієнтів. Адже це і є найголовніше в моїй професії. Biopell вже отримали сертифікати у Казахстані, Азербайджані, отримали SE, а біоідентичні пелет вже продаються по всьому світу.

За останні роки я стала спікером на багатьох міжнародних конгресах: у Південній Кореї, в Азербайджані, Франції, Іспанії та країнах Прибалтики.

Цей текст повністю відображає перебіг моїх думок, мені не треба нічого нікому доводити, я просто йду вперед...

Tryfonova M.D.