Tryfonova M.D.
  • главная
  • новости
  • Найкорисніший чай для здоров'я і не тільки...

Найкорисніший чай для здоров'я і не тільки...

Пристрасна рослина Анд — ось чому ви ніколи не захочете бути без неї:

Мака для чоловіків. Було проведено 12-тижневе подвійне сліпе плацебо-контрольоване рандомізоване клінічне дослідження на людях в Університеті Перуана Каетано Ередіа в Лімі, Перу. Це дослідження підтвердило ті ж результати у людей, які попередні дослідники виявили у тварин: дорослі чоловіки, які страждають від низького лібідо, які приймали корінь маку під час дослідження, займалися сексом частіше і з більшою енергією, витривалістю та приносили задоволення, ніж аналогічні дорослі чоловіки, які приймали не корінь маків під час дослідження, а плацебо Це дослідження було опубліковано у медичному журналі Andrologia у 2002 році.
Доктор Гері Ф. Гордон, колишній президент Американського коледжу розвитку медицини, написав: «Усі ми чуємо чутки про такі продукти як маку. Але при використанні цього перуанського кореня я особисто відчув значне покращення реакції еректильної тканини». Пам'ятайте, що на відміну від гормональних препаратів, що відпускаються за рецептом, корінь маки повністю натуральний і врівноважує дію на всю гормональну систему організму, а також дуже своєрідний «пусковий» ефект на центр задоволення мозку.
Більше того, в Південній Америці його вживають щодня протягом сотень років як основний продукт харчування, тому він має напрочуд довгу історію безпечного використання.

Мака для жінок. Мака знижує артеріальний тиск та знижує депресію у пілотному дослідженні у жінок у постменопаузі. Lepidium meyenii (Maca) століттями використовувався через його властивості, що підвищують фертильність. В австралійському дослідженні мака покращила показники тривоги та депресії. Оцінювався вплив маки на гормони, ліпіди, глюкозу, сироваткові цитокіни, артеріальний тиск, симптоми менопаузи та загальне самопочуття жінок у постменопаузі. І не тільки це . Адже мака перуанська ще й знижує апетит і покращує тонус м'язів та шкіри тіла. Тому гарне тіло — це праця, і трохи магії перуанської маки.

До складу цього чарівного чаю входить йохімбін і гуарана. Вчені оцінили вплив гуарани на маркери оксидативного стресу через 2 тижні дослідження, у тому числі рівень окислення ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), відомих як «поганий» холестерин. Відомо, що окислення ЛПНЩ пов'язане з підвищенням ризику розвитку атеросклерозу та серцево-судинної патології. Тести, проведені вченими, продемонстрували підвищення стійкості до окислення ЛПНЩ у зразках крові, взятих у добровольців після того, як вони випили напій із гуараною.

Йохімбін при еректильній дисфункції — факти про які не варто мовчати. Йохімбін, фармакологічно добре охарактеризований антагоніст альфа-2-адренорецепторів з активністю в центральній та периферичній нервовій системі, вже більше століття використовується для лікування еректильної дисфункції. Поглиблені систематичні дослідження на тваринах показали, що препарат має помітний позитивний вплив на сексуальну активність. Мета-аналіз кількох контрольованих, рандомізованих досліджень на людях послідовно демонстрував перевагу йохімбіну над плацебо. Тому цей продукт можна назвати воістину чарівним.

У коробочці Ви знайдете:

  • 10 пакетиків по 75 мг — для жінок (щоденний прийом, курс 10 пакетиків)
  • 10 пакетиків по 100мг — для чоловіків (щоденний прийом, курс 10 пакетиків)
  • 5 пакетиків по 150мг — для жінок та чоловіків (для вечірнього настрою)
  • 5 пакетиків по 200мг — для чоловіків (ефект супермена)

Як приймати цей чарівний продукт? Звичайно курсом по 10 днів на місяць.


Просмотры: 566 16 февраля 2022
Вернуться к новостям
Tryfonova M.D.