Tryfonova M.D.
  • главная
  • новости
  • Бразильські сідниці за 30 хв!

Бразильські сідниці за 30 хв!

Пам'ятаю, як років двадцять тому моя кузина страждала через пишні сідниці. Як же вона їх ненавиділа! «Краще б груди були великі, а попа плоска», — скаржилася вона. Сьогодні таке скаже лише божевільна. Дякую дівчині з Бронкса — Дженніфер Лопес, яка дала старт тренду на гарну попу. Статистика каже сама за себе — за кількістю лайків в інстаграмі видатні сідниці поступаються лише фотографіям з котиками, хоч і це вже не факт. Та що там, цілі династії зробили собі ім'я та статки на популярності п'ятої точки.

Пластичні хірурги взялися за цю зону давно. Збільшення сідниць власним жиром — процедура не нова та ефективна. Є у ній небезпечні моменти, наприклад, нерівномірного розподілу жиру, але це вирішується повторної корекцією. Імпланти менш популярні: багато хто скаржиться, що вони надто виділяються і на них незручно сидіти. Але є лікарі, які справляються і з цими проблемами, тому що вони використовують полімолочну кислоту!

Фанатом полімолочної кислоти в нашій клініці є пластичний хірург Анна Петрівна Бродська:

"Раніше ми вводили гіалуронову кислоту і робили ін'єкції ботулотоксину в сідниці, але все це давало короткостроковий ефект". У новинок Sculptra американського фармацевтичного гіганта Galderma або корейських препаратів GANA зовсім інший принцип дії та набагато стійкіший результат. «Це не наповнювачі, вони не утворюють об'єми філерами, а стимулюють зростання власних тканин. До складу розчину для ін'єкцій входить полімолочна кислота, та сама, яка виробляється у нас під час занять спортом. Саме вона стимулює надактивне вироблення колагену та утворення нових колагенових волокон у шкірі та м'язах. У результаті всі тканини помітно ущільнюються і підтягуються, а разом з ними піднімаються м'язи, що обвисли з віком. Ми формуємо сідниці, утворюючи красивий рельєф і об'єм».

Охочих покращити задній фасад безліч, але Анна Петрівна бере одного пацієнта із десяти. «Найкраще процедура працює на худих дівчатах, у яких, як вони самі кажуть, «порожня та обвисла попа». Після ін'єкцій сідниці наповнюються, підтягуються, стають пружнішими, шкіра розгладжується, навіть стрії зникають. По суті, ми повертаємо сідницям молодість. Тому я називаю це не стільки збільшенням, скільки омолодженням сідниць». Процедура разом із підготовкою триває близько 30 хв. Під місцевою анестезією лікар робить два проколи, через які вводить препарат у різні верстви. Остаточний ефект з'явиться за три-чотири місяці. Виробники обіцяють, що результат протримається 2 роки! Але Анна Петрівна говорить завжди своїм пацієнтам про те, що треба звернути увагу і на апарати. Тому що клініка TRYFONOVAMD обросла за останні місяці апаратами для корекції сідниць. Можливо, тому що головний лікар клініки теж фанат Дженіфер Лопес?

Апарат EMSCULPT вже набирає популярності по всій Європі та Америці. «Це процедура збільшення м'язової тканини, — пояснює Марія Вікторівна , головний лікар клініки «TRYFONOVAMD». — Електромагнітна дія стимулює роботу м'язів на різній глибині, доводячи її до 20 тисяч м'язових скорочень за півгодини. Такого результату людина не досягне вправ. Ми стимулюємо не тільки зростання м'язових волокон, що вже є, але й поява нових». Процедура виявилася досить комфортною, до хвильової напруги в м'язах поступово звикаєш і буквально відчуваєш, як вони прокачуються до хребта. Звичайно, такого ефекту, як від ін'єкцій, не варто чекати, але він і не всім потрібен. Усього 6 процедур, 660 євро - і шкіряна спідниця Saint Laurent села ідеально.

Тепер у TRYFONOVAMD є все для створення пружних сідниць без скальпеля та реабілітації!

Просмотры: 1254 21 ноября 2021
Вернуться к новостям
Tryfonova M.D.