Tryfonova M.D.
Вход | Регистрация
Онлайн запись

услуги
Навіщо нам потрібна біоревіталізація? Не співатиму оди цій процедурі, як роблять мої колеги! А просто розповім Вам правду ;) Почнемо з ГК, що це? І з чим її їдять?
Гіалуронова кислота (ГК) входить до складу сполучної тканини та є головним елементом міжклітинного матриксу. Сполучна тканина може бути в рідкому та твердому стані, а також у вигляді гелю. У рідкому стані гіалуронова кислота присутня у слині, у спинномозковій, а також у синовіальній рідині (рідина, що заповнює порожнину суглобів).
У твердому стані гіалуронат входить до складу кісток, а у вигляді гелю або желе вона присутня у склоподібному тілі (розташовується в оці людини між кришталиком і сітківкою), хрящах та міжклітинній рідині. У великому обсязі гіалуронову кислоту синтезують у шкірі специфічні клітини — фібробласти. Фібробласти — це клітини сполучної тканини, основна функція яких полягає в синтезі, крім гіалуронової кислоти, колагену та еластину.
Основна кількість усієї гіалуронової кислоти зосереджена у шкірі, розташовується вона у сполучній тканині дерми між волокнами колагену та еластину, а також у клітинах рогового шару корнеоцитів. Якщо провести якусь аналогію і представити нашу шкіру у вигляді матраца, то можна сказати, що колаген та еластин — це пружини, а гіалуронова кислота — це поролон, що заповнює простір між ними.
Ось тому, виснажуючи шкіру агресивними процедурами: лазнями, саунами чи засмагою, ми повинні весь час заповнювати гідрорезерв шкіри!
Показання щодо кількості процедур:
До 30 років — 1 раз на 3 місяці, або 1 курс із 4-6 процедур на рік.
До 40 років — 1 раз на місяць або 2 курси з 4-6 процедур на рік.
Після 45 років — додаємо пептиди, амінокислоти та власні фібробласти до гіалуронової кислоти.
Оформление заказа
Пожалуйста, укажите ваш контактный телефон.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время.